SERKA Ўзбекистон Республикасида компанияларга маҳаллий расмий муассасалар билан муносабатларида консалтинг хизматларини кўрсатиш учун ўзининг эксперт жамоаси билан ушбу секторга кириб келди. Ҳам ижтимоий, ҳам расмий муносабатлар нуқтаи назаридан мустаҳкам алоқа ва ишончга эга бўлган SERKA Ўзбекистон Республикасида фаолият юритаётган барча ташкилотларга қулайлик ва тезликни таъминлаш орқали консалтинг хизматларини кўрсатишни мақсад қилган.
Шу нуқтаи назардан, SERKA Ўзбекистон Республикасидаги компанияларнинг чет эллик ходимлари учун қуйидаги хизматларни таклиф қилишдан мамнун.
Буларнинг барчасига қўшимча равишда,мижозларнинг сўровларига қараб, биз шартнома асосида ишлаётган ташкилотлар учун қуйидаги хизматлар кўрсатилади.
Бир-бири билан боғлиқ ва чалкашликларга йўл қўймаслик учун диққат билан кузатилиши керак бўлган ишлар бизнинг профессионал ходимларимиз томонидан компанияларга ҳеч қандай қоидабузарликларга олиб келмасдан эҳтиёткорлик билан амалга оширилади.
Бошқа маълумот ва саволлар учун “КОНТАКТ” тугмасини босишингиз мумкин.